Майстри-стилісти

Тетяна Хохлова
Тетяна Хохлова

16 років в професії – стаж, яким можуть похвалитися далеко не всі молоді фахівці. «Я з дитинства мріяла стати перукарем, – розповідає Тетяна. – Все почалося зі звичайних курсів протягом двох місяців і переросло у спеціальність, яку зараз вже можу назвати своїм покликанням. Недовго навіть навчала початківців стилістів». Складні фарбування, віртуозні плетіння і укладання, стильні стрижки, – рахунок роботам у портфоліо майстра давно перейшов на тисячі. Тетяна володіє різноманітними техніками колорувания і реконструкції волосся, працює з продукцією брендів La Biosthetique, L'Oréal Professionnel, Shwarzkopf Professional, Londa, LEBEL. «Мені подобається змінювяти людей, показувати їм себе з несподіваного боку. Коли з клієнтом повне взаєморозуміння і довіра, ти можеш приємно його здивувати, використовувати свій професійний інструментарій у повній мірі. Емоції, які я отримую у відповідь, – головний драйв у роботі, заради нього хочеться щодня дізнаватися щось нове, вміти ще більше, творити ще краще».

Віктор Дяков
Віктор Дяков

Про те, що любов до перукарського мистецтва може стати улюбленою справою Віктор замислився ще 13 років тому. Професійну майстерність він осягав у кращих перукарських центрах України, початок якій поклала «Школа перукарського мистецтва Вікторії Гаграманової», м. Дніпро. Подальший розвиток продовжився в київській Академії Loreal Ukraine.

Віктор вважає, що краса волосся починаються з умілих рук стиліста, а вищий пілотаж майстра – не тільки гарне, але і здорове волосся клієнтів. У 2009 році він закінчив Академію реабілітації шкіри голови і волосся ORising. З тих пір, як спеціалізований реабілітолог, не тільки успішно застосовує свої знання на практиці, а й регулярно підвищує кваліфікацію і розвивається. «Сучасні технології індустрії краси дозволяють досягти неймовірних результатів. Головне – не розслаблятися і не знижувати планку майстерності і професіоналізму. Я радий, що клієнти виходять із салону з незмінною посмішкою».

Бровіст, візажист

Яна Гудимова
Яна Гудімова

«Я згодна з популярною фразою про те, що очі – дзеркало душі. І мету своєї роботи я бачу в тому, щоб зробити їх виразними, підкреслити індивідуальність і красу», – розповідає Яна – молодий, але талановитий лашмейкер. За плечима фахівця – школа візажу Анастасії Столярової «Grimerka» і вдосконалення навичок у Студії Аміни Опаренко. Після цього Яна пройшла навчання техніці ламінування брів і вій у Studio Posh Beauty, підвищувала свій професійний рівень з технологом компанії «Elan» Наталією Корнієнко. «Лашмейкер – це художник, здатний зробити погляд променистим або сяючим, млосним або привабливим. А візаж можна порівняти з чарівним перетворенням Попелюшки на принцесу. Мене захоплюють сучасні можливості роботи над створенням образу для будь-якої людини».

Майстри манікюру і педикюру

Белла Беспала
Белла Беспала

«Мені з дитинства подобався світ високої моди: в ньому всі образи продумані до дрібниць, важлива кожна деталь. І в моїй професії – все також скрупульозно, всього один недолік може зіпсувати враження від багатогодинної роботи. Тому я відчуваю себе, в першу чергу, стилістом, що завершує ідеальний вигляд свого клієнта», – розповідає Белла. Майстерність нігтьової естетики дівчина осягала в навчальних центрах «Пластек», DUSO, у школі Юлії Стадник, і тепер відточує свої навички на практиці вже понад 10 років. «Завжди прислухаюся до клієнта і не нав'язую свою думку, можу порадити щось, тільки якщо попросять. Для мене головне в роботі – зберігати почуття такту. Я можу підтримати бесіду, але якщо людина прийшла, щоб відпочити в кріслі майстра, не стану йому заважати».

Тетяна Полуднева
Тетяна Полуднева

«На роботі відчуваю себе художником, нехай і без полотна, – посміхається Тетяна, розповідаючи про вибір професії. – Мені завжди подобалося спілкуватися з людьми, і тепер кожного дня є можливість знайомитися з кимось, дізнаватися щось цікаве з абсолютно різних областей». Нігтьову естетику в якості своєї спеціалізації майстер вибрала ще 15 років тому і з тих пір не змінює покликанню. Тетяна навчалася в центрі «Пластек», відвідала безліч семінарів по роботі з продукцією профільних брендів, підвищувала кваліфікацію в школі Юлії Стадник. «У моїй професії важлива уважність до деталей, тому що клієнт довіряє мені своє здоров'я. Я дуже відповідально ставлюсь до цього і завжди викладаюся максимально».

Косметологія обличчя та корнеотерапія

Катерина Бринкач
Катерина Бринкач

«Від самого початку за фахом я лікар-дерматолог, тому вмію не тільки усувати візуальні недосконалості шкіри, але і розумію причину їх виникнення, – розповідає Катерина. – Людський організм – абсолютно зачаровує, це самостійно функціонуючий механізм. Часом мене захоплює усвідомлення того, що ми можемо свідомо впливати на якісь процеси в нашому тілі, змінювати його вихідні дані». Своєю спеціалізацією Катерина вибрала корнеотерапію, будучи членом Міжнародної асоціації корнеотерапевтів IAC та методистом компанії dermaviduals. «У нашої шкіри безліч унікальних властивостей, і навчити клієнта піклуватися про її захисний бар'єр – одне з основних завдань косметолога. Для цього у мене є знання, професійна косметика і можливість створювати продукти з догляду за індивідуальними рецептурами. З таким набором еліксир вічної молодості, звичайно, винайти неможливо, але можливо відмінно виглядати в будь-якому віці».

Естетист по тілу

Вікторія Сазонова
Вікторія Сазонова

Вікторія – не просто професіонал і досвідчений естетист по тілу. У числі її багаторічних інтересів і практичної діяльності – дієтологія та натуропатія, рефлексотерапія і нутриціологія. Як тілесний терапевт вона вчилася у кращих викладачів, успішно пройшовши курси зі старослов'янського масажу живота і тайським масажним технікам. Так, традиційний тайський масаж і королівський, масляний аромамасаж, мануальний цілительський і слім-масаж Вікторія вивчала в школах Wat Pho (Бангкок, Таїланд) і в Міжнародному навчальному Центрі Chiangmai ITM (Чіанг Май, Таїланд). Пізніше засвоїла і почала успішно застосовувати на практиці технологію кінезіологічного тейпування. 15-річний досвід дозволяє Вікторії успішно поєднувати різні методи корекції фігури, зберігаючи здоров'я і зміцнюючи загальний стан організму своїх клієнтів. При цьому як масажист вона давно займається дітьми і підлітками. В рамках рефлексотерапії працює з енергетичними мерідіанами, основними акупунктурними і тригерними точками. Як дієтолог – професійно консультує з питань оздоровчого харчування і детокс-програмах, складає індивідуальні програми і проводить алергічну діагностику. Головна мета Вікторії – натхненний стан її відвідувачів і їх щирі посмішки.

Ми даруємо знижку!

-10% для всіх клієнтів при першому візиті в салон

заповніть це поле

наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Записатися

заповніть це поле

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.